Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ülikooli Kohvik

Ground Cafe

Ülikooli Kohvik Uue kohviku "Ground" eesmärk on mitte ainult luua sotsiaalne ühtekuuluvus insenerikooli õppejõudude ja tudengite vahel, vaid soodustada ka ülikooli teiste osakondade vahelist suhtlust. Oma kujunduse juurde võtsime endise seminariruumi ilustamata valatud betooni mahu, kihistades paali pähkliplaatidest, perforeeritud alumiiniumist ja bluestkivist lõhe üle ruumi seinte, põranda ja lae.

Projekti nimi : Ground Cafe, Disainerite nimi : Bentel and Bentel Architects/Planners, Kliendi nimi : Yale University.

Ground Cafe Ülikooli Kohvik

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.