Disainiajakiri
Disainiajakiri
Led Rippvalgusti

Stratas.07

Led Rippvalgusti Kõrgetasemelise töötlemise ja kõigi detailide tipptasemega püüame luua lihtsa, puhta ja ajatu kujunduse. Eriti täiuslikult sümmeetrilise kujuga Stratas.07 järgib absoluutselt selle spetsifikatsiooni reegleid. Sisseehitatud Xicato XSM Artist seeria LED-moodulil on värviedastusindeks> / = 95, heledus 880lm, võimsus 17W, värvitemperatuur 3000 K - soe valge (2700 K / 4000 K saadaval nõudmisel) . LED-moodulite kasutusiga on tootja kinnitanud 50 000 tunniga - L70 / B50 ja värv on püsiv kogu elu jooksul (1 x 2-astmeline MacAdams kogu eluea jooksul).

Projekti nimi : Stratas.07, Disainerite nimi : Christian Schneider-Moll, Kliendi nimi : STRATAS-leuchtenmanufaktur-berlin.de e.K..

Stratas.07 Led Rippvalgusti

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.