Disainiajakiri
Disainiajakiri
Moodne Kleit Käterätikud

Le Maestro

Moodne Kleit Käterätikud Le Maestro pöörab revolutsiooni kleitkingale, lisades sellele otse metallilaseriga paagutatud (DMLS) titaanist 'maatriks kanna'. Maatrikskonts vähendab kannaosa visuaalset massi ja näitab kleitkinga konstruktsiooni terviklikkust. Elegantse vampi täiendamiseks kasutatakse pealispinna eristuva asümmeetrilise kujunduse jaoks kõrge teraga nahka. Kreeniosa integreerimine ülaosaga koosneb nüüd klanitud ja rafineeritud siluetist.

Projekti nimi : Le Maestro, Disainerite nimi : Herman Francisco Delos Santos, Kliendi nimi : HERMAN FRANCISCO.

Le Maestro Moodne Kleit Käterätikud

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.