Disainiajakiri
Disainiajakiri
Viinapudeli

Snowflake Vodka

Viinapudeli Sain inspiratsiooni lumehelbe lihtsusest ja samal ajal keerukusest. Enamasti liigume me lihtsalt elust läbi, ilma et me isegi märkaksime ümbritsevate asjade ilu ja keerukust. Loodus on täis lihtsaid asju, kuid kui hakkate tähelepanu pöörama, saate aru, et need lihtsad asjad on palju keerukamad, kui te arvasite. See oli minu disaini algus, püüdes tõlgendada ja luua uue kuju pudelile loodusega täielikus vastavuses. Nii nagu looduses, kui suumime keerulisi vorme, mis võivad silmale meelevaldsed olla, avastame geomeetrilise mustri.

Projekti nimi : Snowflake Vodka, Disainerite nimi : Adrian Munoz, Kliendi nimi : Adrian Munoz.

Snowflake Vodka Viinapudeli

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.