Disainiajakiri
Disainiajakiri
Andmete Visualiseerimine

Arab spring

Andmete Visualiseerimine See projekt põhines 2011. aastal Põhja-Aafrikas aset leidnud konfliktidel. Sündmused, mille aktiivsus oli kõige suurem kevadel ja kannavad nime "Araabia kevad". Projekt on spiraalselt kujundatud ajajoon, mis tähistas konflikti algust ja lõppu. Ja konflikti lõpus on kuupäevad markerid, mis näitavad konflikti tulemust. Liini küllastus on revolutsiooni ohvrite arv. Nii saame jälgida ajalooliste hetkede põhimudelit. Sellise andmete visualiseerimise väljatöötamise peamised parameetrid peaksid olema algse teabe lihtsus ja struktureerimine.

Projekti nimi : Arab spring, Disainerite nimi : Kirill Khachaturov, Kliendi nimi : RBC.

Arab spring Andmete Visualiseerimine

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.