Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tool

Everyday chair

Tool Meister Bruno Munari väitis, et maailmas on "toole rohkem kui eesleid". Miks siis veel üks tool joonistada? Häid toole on juba palju, mõni halb, mõni mugav, teised natuke vähem. Niisiis, kujutledes eset, mis kulgeks mis tahes stiili järgi, mis räägiks väikest lugu, naerataks naeratust, on igapäevane tool mõelnud. On uudishimulik, et ilma usutunnistust või laskumist eristamata istuvad kõik iga päev rahulolevalt valgel keraamilisel toolil ... Selle mängulisest iseloomust saab kutse istuda, võttes natuke aega puhata.

Projekti nimi : Everyday chair, Disainerite nimi : Federico Traverso, Kliendi nimi : MYYOUR.

Everyday chair Tool

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.