Disainiajakiri
Disainiajakiri
Multifunktsionaalsed Kargud

Lazarus

Multifunktsionaalsed Kargud lihtne, võimalik mitteelektriline tööjõumasin, mis on tõeliselt loodud puuetega inimeste suhtlemiseks ja rehabilitatsiooniks. Et mitte olla-ebamugav, jäljendab see ideaalselt tavalise inimese kõndimisprotsessi. Näiteks liigutage alati kätt jala teisel küljel. puudega jalg võib sellega trepist ronida, kuna see võib keppe kasutada. Samuti saab kepid muuta täiuslikuks tooliks. Kui ei, laadib Laatsarus kepid. Meditsiiniaparaadina on Lazarus efektiivne, kuna kasutaja saab normaalses sotsiaalses suhtlemises järk-järgult ja automaatselt rehabiliteerida, mitte lõpetada rehabilitatsiooni

Projekti nimi : Lazarus, Disainerite nimi : Sung-Hyeon Yoo, Kliendi nimi : Mm, soulish apparel for world.

Lazarus Multifunktsionaalsed Kargud

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.