Disainiajakiri
Disainiajakiri
Epinefriini Süstija

EpiShell

Epinefriini Süstija EpiShell on midagi enamat kui meditsiiniseade vedajate igapäevaelus, kuid sõbralik elu abistaja. See on kasutajakeskne lahendus Epinefriini süstijate jaoks, eesmärgiga vähendada kasutajate hirmu süstija kasutamise ees, tuletada patsientidele meelde, et seda süstib iga päev ja intuitiivsemalt süstida hädaolukorras. Sellel on integreeritud mobiiltelefoni laadija, Bluetooth-ühendus, hääljuhised ja vahetatav väliskest. Nutitelefoni rakenduse kaudu saavad kasutajad hõlpsalt selle funktsioone hallata, näiteks IFU, Bluetooth-ühendus, hädaabikontakt ja Refill / Exp.

Projekti nimi : EpiShell, Disainerite nimi : Hong Ying Guo, Kliendi nimi : .

EpiShell Epinefriini Süstija

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.