Disainiajakiri
Disainiajakiri
Valgustus

Roof

Valgustus Katus on interjööri LED-valgusti, mille eesmärk on suurendada vestluste ajal suhtlemise intiimsust. Katuse nõgus vorm loob õhtusöögiks valguse varjualuse, koosolekuid ühendava eseme, lõbusa valgustussüsteemi interjööri elamiseks. Katus on isolaator. See määratleb ainulaadse ruumi, millel on ümbritsev vorm ja homogeenne valgus allpool asuvatele inimestele. Tunned end ümbrusest eraldatuna ja keskendud lauale ja suhtlusele. Selle valgusti puidust tekstuur annab sooja ja loodusliku efekti ning tähistab LED-tehnoloogia ökoloogilist keskkonda.

Projekti nimi : Roof, Disainerite nimi : Hafize Beysimoglu, Kliendi nimi : Derinled.

Roof Valgustus

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.