Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kell

Zeitgeist

Kell Kella peegeldab zeitgeist, mida seostatakse nutikate, tehniliste ja vastupidavate materjalidega. Toote kõrgtehnoloogiline nägu on esindatud poole toorusega süsiniku korpuse ja ajanäidikuga (kerged augud). Süsinik asendab metallosa kui mineviku reliikviat ja rõhutab kella funktsionaalset osa. Keskosa puudumine näitab, et uuenduslik LED-indikaator asendab klassikalist kellamehhanismi. Pehmet taustvalgust saab reguleerida nende omaniku lemmikvärvi järgi ja valguseandur jälgib valgustuse tugevust.

Projekti nimi : Zeitgeist, Disainerite nimi : Dmitry Pogorelov, Kliendi nimi : NCC Russia.

Zeitgeist Kell

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.