Disainiajakiri
Disainiajakiri
Mitmeotstarbeline Laud

Bean Series 2

Mitmeotstarbeline Laud Selle laua kujundasid Bean Buro põhimõttelised disainerid Kenny Kinugasa-Tsui ja Lorene Faure. Projekt on inspireeritud prantsuse kõverate vingerdavatest kujunditest ja pusle-pusledest ning see on kontoriruumide keskne osa. Üldine kuju on parukaid täis, mis on dramaatiline lahkumine traditsioonilisest ametlikust ettevõtte konverentsilaualt. Laua kolme osa saab ümber kujundada erinevateks üldkujudeks, et varieerida istekohtade paigutust; pidev muutuste olek loob loomingulisele kontorile mängulise õhkkonna.

Projekti nimi : Bean Series 2, Disainerite nimi : Bean Buro, Kliendi nimi : Cheil .

Bean Series 2 Mitmeotstarbeline Laud

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.