Disainiajakiri
Disainiajakiri
Põrandaplaadid

REVICOMFORT

Põrandaplaadid REVICOMFORT on eemaldatav ja korduvkasutatav põrand. Kiire ja lihtne kohaldada. Kasutamiseks valmis. Ideaalne ümberehitamiseks. Ühes tootes ühendab see kogu kehaga portselanist plaatide tehnilisi omadusi, aja kokkuhoiu lihtsustatud paigutuse, liikuvuse lihtsuse ja erinevates ruumides taaskasutamise majanduslikke eeliseid. REVICOMFORT saab teha mitmes Revigrés kollektsioonis: mitmesugused efektid, värvid ja pinnad.

Projekti nimi : REVICOMFORT, Disainerite nimi : Revigres, Kliendi nimi : Revigres.

REVICOMFORT Põrandaplaadid

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.