Disainiajakiri
Disainiajakiri
Laud, Tool, Valgusti

Ayers

Laud, Tool, Valgusti Objekti kuju ja ühtsus koos materjalide innovaatilise kasutamisega korgina ja "korkbalt" on ainulaadsed tegurid, mis eristavad seda detaili teistest. Iga tool on skulpteeritud kõrgtehnoloogilises CNC-masinas ühest korgiplokist. Sama meetodit rakendatakse ka tabeli aluses. Valgusti lauaplaat ja kampula on valmistatud korkbaltist (uuenduslik materjal, mis ühendab basaltkiu ja korgi), mis annab tükkidele kerguse. Lamp kasutab oma valgustussüsteemis LED-tehnoloogiat.

Projekti nimi : Ayers , Disainerite nimi : Albertina Oliveira, Kliendi nimi : Albertina Oliveira.

Ayers  Laud, Tool, Valgusti

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.