Disainiajakiri
Disainiajakiri
Allvalguslamp

Sky

Allvalguslamp Kerge kinnitus, mis näib hõljuvat. Mõni sentimeeter lae alla paigaldatud õhuke ja kerge ketas. See on Sky saavutatud kujunduskontseptsioon. Sky loob visuaalse efekti, mille tõttu valgusti ripub laest 5cm kaugusel, andes sellele valgusele isikupärase ja erineva stiili. Suure jõudluse tõttu sobib Sky kõrgete lagedega valgustamiseks. Kuid selle puhas ja puhas disain võimaldab seda pidada suurepäraseks võimaluseks igasuguse sisekujunduse valgustamiseks, mis soovib edastada minimaalset puudutust. Lõpuks koos disain ja etendus.

Projekti nimi : Sky, Disainerite nimi : Rubén Saldaña Acle, Kliendi nimi : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Sky Allvalguslamp

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.