Disainiajakiri
Disainiajakiri
Süvistatav Valgustus

Drop

Süvistatav Valgustus Drop on kerge sisustus, mis otsib minimalistlikku esteetikat ja rahulikku atmosfääri. Selle inspiratsioon on olnud loomulik valgus, jahedus, katuseaknad, rahulikkus ja rahulikkus. Funktsionaalsuse ja ilu sujuv sulandumine, täiuslik harmoonia, mille saavutavad lagi ja kerge sisustus. Drop oli mõeldud pigem gradiendiks kui häireks, et edendada sisekujundust, mis voolab loomulikult, minimalistlikult ja hubaselt. Meie eesmärk on olnud saada esteetilised suundumused ja muuta need kujundusväärtusteks, mida selle uue valgusti jaoks rakendada. Elegants ja esitus, suurepäraselt ühendatud.

Projekti nimi : Drop, Disainerite nimi : Rubén Saldaña Acle, Kliendi nimi : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Drop Süvistatav Valgustus

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.