Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kohvilaud

Papillon

Kohvilaud Papillon on skulpturaalne, kuid samas funktsionaalne kohvilaud, mis lahendab raamatute ja ajakirjade laua kasutamise ning ladustamise või paigutuse hõlpsalt ja elegantselt. Üksik tasane element on ühendatud ruumiliseks struktuuriks, et see asetseks vabalt klaasist ülaosa all, pakkudes nõnda kaldruumi, mis viib selle sisu alati lahtisesse järjekorda. Tühjad, kui toetavad elemendid kutsuvad esile lehti ja avavad raamatuid juhuslikus harmoonias, mis ainult peenelt muteerub läbi lugemisvara kuhjumise.

Projekti nimi : Papillon, Disainerite nimi : Oliver Bals, Kliendi nimi : bcndsn.

Papillon Kohvilaud

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.