Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tool

Tekant

Tool Tekant on kaasaegne tool selle valmistamise materjalide ja konstruktsiooni toimimise tõttu. Selle olemus pärineb struktuuri strateegilise ülevaate geomeetrilisest kombinatsioonist, millest tuleneb kolmnurkade geomeetriline mäng, mis muudab Tekanti väga vastupidavaks tooliks. Komplekti kuulub metakrülaatide polsterdus, mis väljendab kerguse ja visuaalse selguse tunnet, muutes selle tooli põhielemendiks. Tekant saab mängida erinevat värvi struktuuriga ja metakrülaatpolstriga, nii et saate ise Tekanti toolikombinatsiooni teha.

Projekti nimi : Tekant, Disainerite nimi : Sebastian Dominguez Enrich, Kliendi nimi : Dominguez Sanz + Enrich.

Tekant Tool

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.