Disainiajakiri
Disainiajakiri
Mängulaud

smart board

Mängulaud Need mängulauad esindavad didaktilisi ressursse, mis aitavad lastel koolieelsel ajal teadmisi, oskusi, tingimusi ja kogemusi omandada. Selle tahvli kasutamine soodustab ja parandab peenmotoorika, praktiliste oskuste ning loogilise ja matemaatilise mõtlemise arengut. Ka need tahvlid soodustavad kognitiivset arengut ja ergutavad kõne arengut. Lõbusal ja lihtsal viisil lauamängu ajal arendavad lapsed oma võimeid ja harjutavad teatud oskusi. Nutikad tahvlid sisaldavad tõrkekontrolli ja soodustavad kujutlusvõime ja loovuse arendamist.

Projekti nimi : smart board, Disainerite nimi : Ljiljana Reljic, Kliendi nimi : smart board.

smart board Mängulaud

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.