Disainiajakiri
Disainiajakiri
Komposiit-Muusikariist

Celloridoo

Komposiit-Muusikariist Celloridoo on uus muusikariist, mis koosneb kummardusest keelpillist nagu tšello ja Didgeridoo, Austraalia lihtsast puhkpillist. Celloridoo kui vibu mängitav akordofon häälestatakse viiendas osas, alustades tähega A3, millele järgneb D3, G2 ja seejärel madalaima stringina C2. Instrumendi teine osa aerofonina on seatud C-klahvile, mis sobib paljude muusikute jaoks. Seda osa mängitakse drooni saamiseks pidevalt vibreerivate huultega, kasutades selleks spetsiaalset hingamistehnikat, mida nimetatakse ringikujuliseks hingamiseks.

Projekti nimi : Celloridoo, Disainerite nimi : Aidin Ardjomandi, Kliendi nimi : Aylin Design.

Celloridoo Komposiit-Muusikariist

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.