Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kataloog

Classical Raya

Kataloog Üks asi Hari Raya kohta - on see, et ajatud Raya eilsed laulud jäävad inimeste südamelähedaseks tänaseni. Mis oleks parem viis selle kõige tegemiseks, kui teemaks 'Klassikaline Raya'? Selle teema olemuse esile toomiseks on kinkekaartide kataloog mõeldud meenutama vana vinüülplaati. Meie eesmärk oli: 1. luua toote visuaalidest ja nende hindadest koosnevate lehtede asemel spetsiaalne kujundus. 2. Looge klassikalise muusika ja traditsioonilise kunsti hindamise tase. 3. Tooge välja Hari Raya vaim.

Projekti nimi : Classical Raya, Disainerite nimi : Vincent Teoh Boon Seang, Kliendi nimi : Giftseries Sdn. Bhd..

Classical Raya Kataloog

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.