Disainiajakiri
Disainiajakiri
Linnavalgustus

Herno

Linnavalgustus Selle projekti väljakutse on kujundada linnavalgustus vastavalt Teherani keskkonnale ja kodanikele atraktiivseks. Seda valgust inspireeris Azadi torn: Teherani peamine sümbol. See toode oli mõeldud ümbritseva piirkonna ja sooja valgusega inimeste valgustamiseks ning eri värvidega sõbraliku õhkkonna loomiseks.

Projekti nimi : Herno, Disainerite nimi : Mohsen Noroozi, Kliendi nimi : egg plus.

Herno Linnavalgustus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.