Disainiajakiri
Disainiajakiri
Piiratud Väljaandega T-Särgi

Sneaker Freaker

Piiratud Väljaandega T-Särgi Inspireeritud pitsakastidest. Eskju ülesandeks oli printida piiratud T-särk koos illustratsiooniga, mis algselt tehti Saksa jalatsiajakirjale Sneaker Freaker. Pakett pidi olema taskukohane, kuid lahe, käsitsi valmistatud ja isikupärase keskkonnasõbraliku loomuga. Nad ostsid mõned kartongkarbid, mida on kõikjal veebis saadaval, ja kujundasid pinna muutuva tooniväärtuse ja intensiivse punase värviga, et suurendada logo tugevust. Analoogtehnikate ühendamine moodsa tüpograafia ja illustratsioonidega annab võimaluse saada see ainulaadne välimus.

Projekti nimi : Sneaker Freaker, Disainerite nimi : eskju · Bretz & Jung, Kliendi nimi : Sneaker Freaker, Germany.

Sneaker Freaker Piiratud Väljaandega T-Särgi

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.