Disainiajakiri
Disainiajakiri
Küünal

Ardora

Küünal Ardora näeb välja nagu tavaline küünal, kuid tegelikult on see väga eriline. Pärast küünla süttimist ilmutab küünal järk-järgult südame kuju. Küünla sees olev süda on valmistatud kuumakindlast keraamikast. Piki eraldub küünla sees, läbides keraamilise südame esiosa ja tagaosa. Sel viisil sulab vaha ühtlaselt, paljastades südame sees. Küünlal võivad olla erinevad lõhnad, mis võivad tekitada väga meeldiva atmosfääri. Esmapilgul arvaksid inimesed, et see on tavaline küünal, kuid küünla sulades saavad nad selle eripära avastada.

Projekti nimi : Ardora, Disainerite nimi : Sebastian Popa, Kliendi nimi : Sebastian Popa.

Ardora Küünal

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.