Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hotell, Elukohad, Spaa

Hotel de Rougemont

Hotell, Elukohad, Spaa Pühendunud tähelepanelikule rahvusvahelisele klientuurile, pidi Hotel de Rougemont kujundus leidma ühise aluse traditsioonilise Šveitsi puhkemaja stiili ja kaasaegse luksuskuurordi vahel. Ümbritsevast loodusest ja kohalikust arhitektuurist inspireeritud interjöörid on loodud Alpide külalislahkuse vaimu edasiandmiseks, leiutades traditsioone vana ja uue tasakaalustatud kombinatsiooniga. Autentsed looduslikud materjalid ja traditsiooniline viimistletud meisterlikkust iseloomustab puhas vooderdus, kus kohandatud detailid ning keerukad valgustusseadmed ja viimistlusmaterjalid tekitavad elegantsi alahinnatud tunnet.

Projekti nimi : Hotel de Rougemont, Disainerite nimi : Claudia Sigismondi, Andrea Proto, Kliendi nimi : PLUSDESIGN.

Hotel de Rougemont Hotell, Elukohad, Spaa

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.