Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tool

Tulpi-seat

Tool Tulpi-disain on Madalmaade disainistuudio, mis pakub imelist, originaalset ja mängulist disaini sise- ja väliskeskkonnas, pöörates suurt tähelepanu avalikule kujundusele. Marco Manders saavutas oma Tulpi-istmega rahvusvahelise tunnustuse. Pilkupüüdev Tulpi-iste lisab värvi igasse keskkonda. See on ideaalne kombinatsioon disainist, ergonoomikast ja jätkusuutlikkusest koos tohutu lõbusate teguritega! Tulpi-iste voldib automaatselt, kui sõitja üles tõuseb, tagades järgmisele kasutajale puhta ja kuiva istme! Tulpi-iste võimaldab 360-kraadise pöörde abil ise oma vaadet valida!

Projekti nimi : Tulpi-seat, Disainerite nimi : Marco Manders, Kliendi nimi : Tulpi BV.

Tulpi-seat Tool

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.