Disainiajakiri
Disainiajakiri
Klubilaud

Strech.me

Klubilaud Klubi- ja kohvilaud Strech.me on vastus kaasaegse kodu multifunktsionaalse mööblieseme nõudmisel. Kasutajat julgustatakse looma erinevaid kombinatsioone, mis määravad selle praeguse vormi ja funktsiooni. Sissetõmmatud olekus säästab see ruumi, samal ajal kui libistatav laua pikendamine on vasakul ja paremal võimalik ilma metallosade või lisamehhanismideta - 80 kuni 150 cm. Kaks laiendatavat elementi saab põhistruktuurist täielikult eemaldada ja ümber korraldada, nii et need toimiksid iseseisvalt mitmekülgsete ruumielementidena: pink, lisalaud, vaas / ajalehealune või öökapp.

Projekti nimi : Strech.me, Disainerite nimi : Ivana Cvetkovic Lakos, Kliendi nimi : ICE STUDIO d.o.o..

Strech.me Klubilaud

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.