Disainiajakiri
Disainiajakiri
Järi

Ane

Järi Ane taburetil on täispuidust liistud, mis näivad hõljuvat terasraami kohal harmooniliselt, kuid puitjaladest sõltumatult. Disainer väidab, et käsitsi valmistatud sertifitseeritud loodussõbralikust puidust iste on valmistatud tänu sellele, et ainsaks kasutamiseks on mitut ühesuguse kujuga puidutükki, mis on dünaamiliselt paigutatud ja lõigatud. Väljaheitesse istudes on kerge nurga tõus seljaga ja külje mahaminekunurgad lõpetatud viisil, mis tagab loomuliku, mugava isteasendi. Ane järi on just paraja keerukusega, et luua elegantne viimistlus.

Projekti nimi : Ane, Disainerite nimi : Troy Backhouse, Kliendi nimi : troy backhouse.

Ane Järi

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.