Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vee- Ja Piiritusklaasid

Primeval Expressions

Vee- Ja Piiritusklaasid Munakujulised kaldlõikega kristallklaasid. Lihtne tilk klaasjat vedelikku, looduslik lääts, mis on püütud erksatesse kristallklaasidesse, mis raputavad rõõmsalt nende ümarust, säilitades samas oma stabiilsuse materjalide läbimõeldud paigutuse kaudu. Nende rokkimine loob pingevaba ja lõbusa atmosfääri. Prillid sobivad hoidmisel diskreetselt peopesale. Sümbioosis pehmendatud, pähklist või ksülitist - iidsest saematerjalist käsitööna valmistatud rannasõidulaevadega. Seda täiendavad ellipsikujulised pähklialused kolme või kümne klaasi jaoks ja sõrmetoidu kandik. Kandikud on nende sujuva elliptilise kuju tõttu pööratavad.

Projekti nimi : Primeval Expressions, Disainerite nimi : Mateja Krasovec Pogorelcnik, Kliendi nimi : Stories Design.

Primeval Expressions Vee- Ja Piiritusklaasid

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.