Disainiajakiri
Disainiajakiri
Villa

Tranquil Dwelling

Villa Kujundus kasutab idamaise kunstilise kontseptsiooni edastamiseks aixidena vormilise tasakaalu kujundustehnikaid. See võtab vastu bambuse, orhidee, ploomiõie ja maastiku elemendid. Lihtne ekraan on moodustatud bambuse kuju pikendamisest, lahutades betooni kuju ja see peatub seal, kus see peaks peatuma. Elutoa ja söögitoa paigutused üles ja alla määravad ruumipiiri ja kehastavad idamaist väljavaadet, mis on hõre ja lapiline. Lihtsalt elamise ja kergema reisimise teema ümber on liikuvad jooned selged, see on uus proovikivi inimeste elukeskkonnale.

Projekti nimi : Tranquil Dwelling, Disainerite nimi : HCD IMPRESS, Kliendi nimi : HCD.

Tranquil Dwelling Villa

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.