Disainiajakiri
Disainiajakiri
Meremuuseum

Ocean Window

Meremuuseum Kujunduskontseptsioon järgib ideed, et ehitised ei ole lihtsalt füüsilised objektid, vaid tähenduse või tähisega esemed, mis on hajutatud mõnda suuremasse ühiskondlikku teksti. Muuseum ise on artefakt ja anum, mis toetab reisi ideed. Kaldus lae perforeerimine tugevdab süvamere pühalikku atmosfääri ja suured aknad pakuvad mõtisklevat vaadet ookeanile. Optimeerides mereteemalist keskkonda ja ühendades selle hingematvate veealuste vaadetega, kajastab muuseum oma funktsiooni siiralt.

Projekti nimi : Ocean Window, Disainerite nimi : Nikolaos Karintzaidis, Kliendi nimi : Nikolaos Karintzaidis.

Ocean Window Meremuuseum

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.