Disainiajakiri
Disainiajakiri
Interaktiivne Kunstiinstallatsioon

Pulse Pavilion

Interaktiivne Kunstiinstallatsioon Impulsspaviljon on interaktiivne installatsioon, mis ühendab valguse, värvid, liikumise ja heli mitme sensoorse kogemuse abil. Väljastpoolt on see lihtne must kast, kuid sisse astudes on see sukeldatud illusiooni, mille led-tuled, pulseeriv heli ja ergas graafika loovad koos. Värviline näituseidentiteet luuakse paviljoni vaimus, kasutades paviljoni seestpoolt olevat graafikat ja eritellimusel kujundatud fonti.

Projekti nimi : Pulse Pavilion, Disainerite nimi : József Gergely Kiss, Kliendi nimi : KJG Design.

Pulse Pavilion Interaktiivne Kunstiinstallatsioon

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.