Disainiajakiri
Disainiajakiri
Logo

Wanlin Art Museum

Logo Kuna Wanlini kunstimuuseum asus Wuhani ülikooli ülikoolilinnas, pidi meie loovus kajastama järgmisi tunnuseid: üliõpilaste keskne kohtumispaik kunsti austamiseks ja väärtustamiseks, tutvustades samal ajal ka tüüpilise kunstigalerii aspekte. Samuti pidi seda kohandama kui “humanistlikku”. Kuna kolledži üliõpilased seisavad oma elu alguses, toimib see kunstimuuseum õpilaste kunstihinnangu avapeatükina ja kunst saadab neid terve elu.

Projekti nimi : Wanlin Art Museum, Disainerite nimi : Dongdao Creative Branding Group, Kliendi nimi : Wuhan University.

Wanlin Art Museum Logo

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.