Disainiajakiri
Disainiajakiri
Logo

Sealink Impression

Logo Kujunduses kasutati hiina tähte 西, hääldatakse xi ja loodi vastav muster. See traditsiooniline hülgetegelane jätab võimsa, kuid delikaatselt mulje. Visuaalid kajastasid traditsiooni ja modernsuse kombinatsiooni. Lisaks kehastab päikesetõusu pilt Hiina esteetikat. Talismani jaoks lisati jäsemeid, et see erksaks muutuks. Silmade kasutamine on ka idapoolne ilu, rõhutades kultuuri päritolu. Sellisena esitleti x 君 'xi lin jun', alandlikku, sõbralikku ja armsat maskoti.

Projekti nimi : Sealink Impression, Disainerite nimi : Dongdao Creative Branding Group, Kliendi nimi : Sealink Impression Group .

Sealink Impression Logo

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.