Disainiajakiri
Disainiajakiri
Jooksujalatsid

Kateem

Jooksujalatsid Kerge rajaga jooksujalatsid, mis kasutavad uuenduslikke materjale ja tootmistehnikaid, kuid tuginevad traditsioonilisele oskusteabele ka uue jooksuelamuse loomiseks. Pealne on valmistatud pooljäikadest paneelidest nagu veniv eksoskelett - vastupidav, vetthülgav ja hingav. Sellel on süsiniku varbakate ja täpselt määratletud paindetsoonid. Traditsiooniline pael on hõlpsasti reguleeritav, sokkitaoline sisemine ja kohandatud 3D-prindiga sisetald tagab täiusliku sobivuse. Keskmine tald on õhuke ja sellel on muutuvad turvise sissetungid. Jalad on hästi kaitstud ja toetatud - see annab jooksjatele parema soorituse.

Projekti nimi : Kateem, Disainerite nimi : Florian Seidl, Kliendi nimi : Florian Seidl.

Kateem Jooksujalatsid

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.