Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pood

Munige

Pood Seestpoolt ja seestpoolt on kogu hoone täis betoonitaolist materjali, millele on lisatud must, valge ja paar puiduvärvi, luues koos laheda tooni. Ruumi keskel asuvast trepist saab juhtiv roll, mitmesugused nurga all volditud kujundid on just nagu koonus, mis toetab tervet teist korrust ja liituvad esimese korruse laiendatud platvormiga. Ruum on nagu täiesti osa.

Projekti nimi : Munige, Disainerite nimi : Jack Chen Ya Chang and Angela Chen Shu, Kliendi nimi : B.P.S design.

Munige Pood

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.