Disainiajakiri
Disainiajakiri
Rippvalgusti

Vector equilibrium

Rippvalgusti Vectori tasakaal on ripp- ja moodulvalgustus koos rihmaratta süsteemiga. Heledust saab reguleerida modulatsiooni abil. Sfääriline klaasvaas, mis toimib vastukaaluna, võib sisaldada mitmesuguseid dekoratiivseid elemente. Selle kasutuselevõetud kujul saab kujundus kuubikateetriks. Lepinguline see muundub ikosaedriks. Mõlemal juhul asub elektripirn valgustuse keskel ja tagab heade mõõtmete. Valgustit saab saata püramiidses pakendis.

Projekti nimi : Vector equilibrium, Disainerite nimi : Nicolas Brevers,, Kliendi nimi : Gobo.

Vector equilibrium Rippvalgusti

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.