Disainiajakiri
Disainiajakiri
Plakat

County Fair Charity Fundraiser

Plakat Vähivastased kokteilid korraldavad igal aastal rahakogumisürituse, et koguda toetusesaajatele annetusi. 2015. aasta ürituse teema oli maakondlik laat. See kahevärviline siiditrükiga plakat rippus ümber linna ja kutsus külalisi mõjuval põhjusel ruuttantsu õppima ja soolestikku soojendavaid kokteile jooma. Kujundus viitab vintage indigo Bandanale ja sisaldab trükisesse teadlikkuse lindi sümbolit.

Projekti nimi : County Fair Charity Fundraiser, Disainerite nimi : Kathy Mueller, Kliendi nimi : Kathy Mueller.

County Fair Charity Fundraiser Plakat

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.