Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tool

Three Legged

Tool Kolme jalaga tool on käsitööna valminud instrument, mis on mõeldud puhkamiseks ja kaunistamiseks. Selle geenides on puidutöötlemise olemus. Toolide seljatoe kuju loob naturaalne köis, mille venib oma kohale istme all olev keerduskepp. See on väga tõhus pingutusmeetod, mida võib leida traditsioonilistest vööri saagidest - puidutöötlemise käsitööriistadest, mida kogenud käsitöölised on kasutanud tänaseni. Kolm jalga on praktiline lahendus, mis aitab disainil lihtsa, kuid igal pinnal stabiilsena hoida.

Projekti nimi : Three Legged, Disainerite nimi : Ricardo Graham Ferreira, Kliendi nimi : oEbanista.

Three Legged Tool

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.