Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kantav Luksuskunst

Animal Instinct

Kantav Luksuskunst NYCi skulptori ja kunstmüügifirma Christopher Rossi kantav luksuskunstikollektsioon Animal Instinct on loomisest inspireeritud piiratud koguses esemete seeria, mis on kunstniku enda valmistatud keerukates antiik-hõbedast, 24-karaadisest kullast ja Böömi klaasist. Nutikalt hävitades piirid kunsti, ehete, haute couture'i ja luksuskujunduse vahel, teevad skulpturaalsed vööd ainulaadseid, provokatiivseid teatmeteoseid, mis viivad kehasse loomse kunsti kontseptsiooni. Mõjutavad, pilkupüüdvad ja originaalsed ajatud väitlustükid on emasloomade instinkti uurimine skulpturaalsel kujul.

Projekti nimi : Animal Instinct, Disainerite nimi : Christopher Ross, Kliendi nimi : Christopher Ross, LLC.

Animal Instinct Kantav Luksuskunst

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.