Disainiajakiri
Disainiajakiri
Jalgrattavalgustus

Astra Stylish Bike Lamp

Jalgrattavalgustus Astra on üheharuline stiilne jalgrattalamp koos revolutsioonilise disainiga alumiiniumist integreeritud kerega. Astra ühendab suurepäraselt kõva aluse ja kerge kere puhta ja stiilse tulemuse. Ühepoolne alumiiniumvars ei ole mitte ainult vastupidav, vaid laseb Astra ka hõljuda juhtraua keskel, mis tagab kõige laiema tala. Astral on täiuslik piirjoon, tala ei põhjusta pimestamist teisel pool teed asuvatele inimestele. Astra annab rattale paar läikivat silma, mis kergendab teed.

Projekti nimi : Astra Stylish Bike Lamp, Disainerite nimi : Chou-Hang, Yang, Kliendi nimi : LEXDESIGN.

Astra Stylish Bike Lamp Jalgrattavalgustus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.