Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tugitool

Ami

Tugitool AMI tugitool on loodud intensiivseks kasutamiseks restoranides. See on kavandatud olema väga mugav ja vastupidav ning hõlbustama ka restorani rasketes oludes teenindamist. Selle hästi ümar kuju ja mitmesugused ragbipalli meenutavad ovaalsed jooned tagavad, et kliendid tunnevad end restoranis olles väga mugavalt ja rõõmsalt. Käte elliptilised augud on vooderdatud vormitud puutükkidega, mida inimesed silitavad. Tugitool on saadaval suures valikus erksates värvides, mis võimaldab isikupärastatud polükromaatilise komplekti koostamist

Projekti nimi : Ami, Disainerite nimi : Patrick Sarran, Kliendi nimi : QUISO SARL.

Ami Tugitool

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.