Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ürituste Reklaamimine

Typographic Posters

Ürituste Reklaamimine Tüpograafilised plakatid on 2013. ja 2015. aastal valminud plakatite kogum. See projekt hõlmab tüpograafia eksperimentaalset kasutamist joonte, mustrite ja isomeetrilise perspektiivi abil, mis loovad ainulaadse tajumiselamuse. Kõik need plakatid kujutavad endast väljakutset suhelda ainult tüübiga. 1. Plakat Felix Beltrani 40. aastapäeva tähistamiseks. 2. Plakat Gestalt Instituudi 25. aastapäeva tähistamiseks. 3. Plakat protestiks Mehhikos kadunud 43 õpilase üle. 4. Kujunduskonverentsi Passion & Design V. plakat. 5. Julian Carillo kolmteist heli.

Projekti nimi : Typographic Posters, Disainerite nimi : Manuel Guerrero, Kliendi nimi : BlueTypo.

Typographic Posters Ürituste Reklaamimine

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.