Disainiajakiri
Disainiajakiri
Traadita Kõlarid

FiPo

Traadita Kõlarid FiPo (lühendatult „Fire Power“) oma pilkupüüdva kujundusega viitab disaini inspiratsiooniks heli sügavale tungimisele luurakkudesse. Eesmärk on toota keha luudesse ja selle rakkudesse suure võimsusega ja kvaliteetset heli. See võimaldab kasutajal ühendada kõlari mobiiltelefoni, sülearvuti, tahvelarvutite ja muude seadmetega Bluetoothi kaudu. Kõlari paigutusnurk on kujundatud vastavalt ergonoomilistele standarditele. Veelgi enam, kõlarit on võimalik klaasist alusest eraldada, mis võimaldab kasutajal seda laadida.

Projekti nimi : FiPo , Disainerite nimi : Nima Bavardi, Kliendi nimi : Nima Bvi Design.

FiPo  Traadita Kõlarid

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.