Disainiajakiri
Disainiajakiri
Papist Kepihobune

Polypony

Papist Kepihobune Tehke sellest oma polüpoonia (polügoonist ja ponist) papist kepphobune - see on fantastiline ressurss rollimängude ja lapse kujutlusvõime ergutamiseks. See on leidlik ja mänguline DIY mänguasi, mida saate teha koos lastega. See koosneb papist lehest ja paberitorust, mis on keskkonnasõbralikud ja 100% ringlussevõetavad. Juhendit on lihtne järgida, lihtsalt voltige, sobitage mallil olevad numbrid kokku ja liimige servad vastava numbriga kokku. Selle võib kokku panna igaüks. Vanemad ja lapsed saavad kaunistada oma mänguasjade valmistamist.

Projekti nimi : Polypony, Disainerite nimi : Sudaduang Nakhasuwan, Kliendi nimi : Mela.

Polypony Papist Kepihobune

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.