Disainiajakiri
Disainiajakiri
Auto Dashcam

BlackVue DR650GW-2CH

Auto Dashcam BLackVue DR650GW-2CH on valveauto armatuurlauakaamera, millel on lihtne, kuid siiski keerukas silindriline kuju. Seadme paigaldamine on lihtne ja tänu 360-kraadisele pöörlemisele on see hästi reguleeritav. Armatuurlaua lähedus esiklaasile vähendab vibratsiooni ja pimestamist ning võimaldab veelgi sujuvamat ja stabiilsemat salvestust. Pärast põhjalikku uurimistööd, et leida täiuslik geomeetriline kuju, mis võiks funktsioonidega harmoneeruda, valiti selle projekti jaoks silindriline kuju, mis pakkus nii stabiilsuse kui ka reguleeritavuse elemente.

Projekti nimi : BlackVue DR650GW-2CH, Disainerite nimi : Pittasoft Co., Ltd., Kliendi nimi : BlackVue.

BlackVue DR650GW-2CH Auto Dashcam

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.