Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elumaja

DA AN H HOUSE

Elumaja See on kohandatud elukoht, mis põhineb kasutajatel. Siseruumides asuv avatud ruum ühendab elutoa, söögituba ja õpperuumi vabatranspordi voo kaudu ning lisaks toob see rõdu rohelisust ja valgust. Eksklusiivse värava lemmiklooma jaoks võib leida iga pereliikme toas. Tasane ja takistamatu liiklusvoog on tingitud ukselävevabast konstruktsioonist. Ülaltoodud kujunduse põhirõhk peab olema kavandatud vastama kasutajaharjumustele, ergonoomilisele ja loomingulisele ideekombinatsioonile.

Projekti nimi : DA AN H HOUSE, Disainerite nimi : Shu-Ching Tan, Kliendi nimi : HerZu Interior Design Ltd..

DA AN H HOUSE Elumaja

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.