Disainiajakiri
Disainiajakiri
Koduaed

Oasis

Koduaed Kesklinnas asuvat ajaloolist villa ümbritsev aed. Pikk ja kitsas krunt kõrguste erinevustega 7m. Pindala jagunes 3 tasandiks. Madalaim esiaed ühendab konservaatori ja moodsa aia nõuded. Teine tase: kahe lehtlaga puhkeala - maa-aluse basseini ja garaaži katusel. Kolmas tase: Woodlandi lasteaed. Projekti eesmärk oli juhtida tähelepanu linna mürast ja looduse poole pöördumisest. Seetõttu on aias huvitavaid veeomadusi, näiteks veetrepid ja veesein.

Projekti nimi : Oasis, Disainerite nimi : Agnieszka Hubeny-Zukowska, Kliendi nimi : Agnieszka Hubeny-Zukowska Pracownia Sztuki Ogrodowej.

Oasis Koduaed

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.