Disainiajakiri
Disainiajakiri
Teadlikkuse Tõstmise Ja Reklaamikampaania

O3JECT

Teadlikkuse Tõstmise Ja Reklaamikampaania Kuna privaatsest ruumist saab tulevikus väärtuslik ressurss, on praegusel ajastul oluline küsimus selle ruumi määratlemisel ja kujundamisel suurenev vajadus. O3JECT on pühendunud kraanikindla ruumi tootmisele ja reklaamimisele kui esteetiliselt meeldejääv meeldetuletus teadmata tuleviku kohta. Faraday puuri põhimõttel ehitatud käsitööna suletud ja juhtiv kuup kujutab endast näiliselt utoopilise toa ikoonilist materialiseerumist, mida reklaamitakse tervikliku kampaaniakujunduse kaudu.

Projekti nimi : O3JECT, Disainerite nimi : Matthias Schneck, Kliendi nimi : O3JECT.

O3JECT Teadlikkuse Tõstmise Ja Reklaamikampaania

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.