Disainiajakiri
Disainiajakiri
Valgustuskupp

Oriental landscape

Valgustuskupp Maastiku illustratsioon Valgustuse karikal on tuletatud Soomook-sansuhwast, Korea traditsioonilisest maastikumaalist. Valgustatud keraamikana tõlgendatuna joonistatakse maastik tassi seinte paksuse erinevusega. Valgustikupp on kasutatav teekupuna ja see muutub dekoratiivvalgustuseks, kui seda kombineerida taldrikuga, millel on sisseehitatud LED. Valgust saab puutetundliku anduriga sisse ja välja lülitada ning toiteallikaks on laetav aku, mis toetab mikro-USB-ühendust.

Projekti nimi : Oriental landscape, Disainerite nimi : Kim, Kliendi nimi : BO & BONG ceramic art studio.

Oriental landscape Valgustuskupp

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.