Disainiajakiri
Disainiajakiri
Näitusekujundus

AS & Palitra

Näitusekujundus Stendi AS & PALITRA põhieesmärk on tutvustada ettevõtte toodetele tapeeti sisekujunduse elemendina näitusel MosBuild 2016. Stendi esteetilise kontseptsiooni domineeriv element on pergola. Stendist väljapoole paigutatud katusetalade otsad muudavad siseruumi välisteks muutuste illusiooni. Aluse ruum, mille korraldavad kaared ja talad, seinaga fragmendid tapeediga ja loovad avatuse efekti.

Projekti nimi : AS & Palitra, Disainerite nimi : Viktor Bilak, Kliendi nimi : EXPOLEVEL.

AS & Palitra Näitusekujundus

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.